Історія розвитку нашої парафії розпочалася 2016 року. Першу літургію відслужив парох отець Роман Вовк 20 листопада 2016 року в старенькій хатинці. Людей було не багато проте це був початок життя парафії “Матері Божої Неустанної Помочі”.

 

 

 

 

 

Вже з весни 2017 року було розпочато будівництво катехетично-реколекційного центру. Доки будівництво тривало, Літургії відбувалися у невеликій палатці. Та вже 20 серпня 2017 року владика Степан, Екзарх Донецький УГКЦ, освятив каплицю в новозбудованому катехитично-реколекційному центрі. Єпископ також звершив Чин освячення хреста та наріжного каменю під будівництво храму.

 

 

 

 

 

Стіни храму стрімко здіймалися до неба. 6 листопада 2018 року на Божий храм почали встановлювати куполи. А згодом, 7 липня 2019 року Божого відбулося величне дійство – освячення храму на честь Матері Божої Неустанної Помочі. Чин освячення та очільником Архиєрейської Літургії був Владика Степан Меньок – Екзарх Донецький УГКЦ. На свято прибули священники з усього екзархату (21 священослужитель) та 3 диякони, гості із західних областей та парафіяни. Велика подяка Господу Богу за все!

 

 

Історія твориться далі, а у відео можна переглянути той шлях, який ми вже пройшли: