Сьогодні, 19 червня, в Україні та світі відзначається радісне сімейне свято – день батька.

 

 

Батьківське тепло і турбота є не менш особливими, аніж любов матері. У цей день визначають важливу роль батька у сім’ї та житті дитини. Для когось він може бути вчителем, для когось натхненником, прикладом для наслідування, серйозним чи жартівливим. Але завжди він буде особливим та важливим для нас. Пам’ятаючи про події, які відбуваються сьогодні на території нашої країни, для більшості, батько є захисником, відважним оборонцем сім’ї та всієї Батьківщини.

 

 

Це є велика відповідальність. На нас дивляться, з нас беруть приклад. Потім на них (ред. – дітей) будуть дивитися і брати приклад. Стараємося в цей день не тільки привітати і на тому сталося, а й замислитися щодо відповідності. Не було б мами – не було б тата. Не було б тата – не було б мами. Разом це є сім’я. Не забуваймо молитися за добрі українські сім’ї, бо саме там все і починається“, – наголосив сьогодні настоятель парафії о. Роман Вовк.

 

 

Тож з нагоди сьогоднішнього свята діти парафії Матері Божої Неустанної Помочі привітали усіх татусів з цим днем. В знак подяки за їх опіку, любов та терпіння вручили їм невеличкі подарунки від щирого серця. Ділимося з вами фотографіями радісних моментів цього свята. А також хочемо привітати всіх, кого кличуть татом і побажати вам щастя, бадьорості духу, здоров’я, витримки та успіху. Будьте такими ж мужніми і сильними, бо ви є опора та приклад для своїх дітей! Щасливого дня батька!

 

 

 

 

 

Історична довідка. День батька заснувала мешканка міста Спокан у США Сонора Смарт у 1909 році. Вона мала п’ятеро братів і сестер, а після народження шостої дитини її мати померла. Відтоді опікувався дітьми батько – Вільям Смарт. Коли Сонора подорослішала, звернулася до міськради з пропозицією заснувати нове свято – День батька, щоб віддячи своєму татові. Місцева влада цю ідею підтримала. Свято повинні були відзначити 5 червня, в день народження Вільяма Смарта, однак не встигли з підготовкою, тож урочистості перенесли на 19 червня. Національним святом у США День батька став у 1966 році. Тоді і визначено загальнонаціональну дату – третю неділю червня. Згодом ініціативу підхопили у Великій Британії, Нідерландах, Франції, Китаї, Японії та інших країнах.