20 серпня завершився 8-дениий літній табір «В обіймах Бога» для дітей, організований парафією Матері Божої Неустанної Помочі. Виїзний табір відбувся в селі Вербовець Вінницької області.

 

 

З 13 по 20 серпня діти нашої парафії, інших парафій Запоріжжя і, навіть, Київщини мали активний та корисний відпочинок на території римо-католицької церкви святого Архангела Михаїла, що в селі Вербовець Вінницької області. Протягом цього часу кожен з учасників табору мав змогу знайти нових друзів, насолодитися красою природи довкола, отримати нові знання, зблизитися з Богом та відчути Його теплі обійми.

 

 

 

 

 

 

Щоранку запальні банси танцювали разом і діти, і дорослі. Опісля руханки йшли до храму на Божественну Літургію, де молилися за мир в Україні та особисті намірення. Щоб краще зрозуміти для чого це потрібно і як взагалі влаштований християнський світ, в таборі проводилися катехитичні заняття. Про будову храму, структуру Служби Божої, значення молитов та інші питання, що цікавили дітей розповідала Людмила Федоряченко.

 

 

 

 

 

 

Разом із цим, кожного дня діти брали участь у різноманітних майстер-класах, які розвивали вже наявні таланти, або ж допомагали їх віднайти. На майстер-класах не лише малювали, але й робили блокноти, патріотичні прикраси і подарунки. Також, свої вміння учасники табору демонстрували на розважальних шоу, конкурсах і дискотеках: співали, танцювали, показували створенні власноруч іграшки, прикраси тощо.

 

 

 

 

 

 

Для того щоб краще пізнати себе, своє світосприйняття та проблеми над якими варто попрацювати, аби бути в гармонії із собою, світом та Богом, в таборі проводилися психологічні ігри та вправи. Такі заняття проводила Тетяна Походощук, пояснюючи дітям їхні результати та даючи поради як впоратися з проблемами.

 

 

 

 

 

 

За 8 днів табору кожен мав таємного друга, якому надсилав листи і подарунки, молився за нього та його рідних. І лишень останнього вечора табору «В обіймах Бога» дізнався, хто для кого був таємним другом. Ця гра допомогла усвідомити наскільки важливою є приділена оточуючим увага, як Господь Бог діє на Землі через наших рідних, друзів і знайомих. А також те, як важливо молитися, адже це один зі способів виявлення любові до ближніх та до Бога.

 

 

 

 

 

 

В останній день, перед тим як повернутися до Запоріжжя, учасники табору відвідали музей-садибу Пирогова та прогулялися Вінницею.

 

 

 

 

 

 

За час проведення табору діти мали активний відпочинок, корисну та нову інформацію, нові знайомства, можливість пізнати себе, Бога та зміцнити з ним стосунки. Дякуємо кожному хто долучився до нашого табору, допоміг з організацією та проведенням! Божого вам благословення!

 

 

 

 

 

22.08.2022 р.Б.