На парафії Матері Божої Неустанної Помочі з 20 по 25 червня відбувся літній дитячий табір. Долучилося до нього 17 діточок.

 

 

Метою табору було навчання, знайомство з Богом та поглиблення християнських знань. Разом із цим програма була насичена активним відпочинком та розвагами. За шість днів табору діти вивчили основні молитви, як то: до Святого Духа, Богородиці, Отче Наш та інші. А також розібрали їх значення. Слухали духовні навчання, пізнавали Божий світ та як він влаштований.

 

 

 

  • Парафія "Матері Божої Неустанної Помочі"; "Веселі канікули з Богом"; табір

 

 

 

Кожен ранок у таборі починався з руханки та бансів. Опісля – поживний та смачний сніданок. А далі протягом дня діти мали час для активних та рухомих ігор, співів, майстер-класів, експериментів, малювання і розмов. Батьки ж щодня мали психологічні тренінги на тему позитивних взаємовідносин.

 

 

 

  • Парафія "Матері Божої Неустанної Помочі"; "Веселі канікули з Богом"; табір

 

 

 

Сьогодні, в останній день табору, діти влаштували шоу талантів. Всі охочі продемонстрували свої чудові вміння: спів, малювання, ліплення, плетіння з бісеру. Були й такі, що принесли власноруч зроблене радіо, малюнки випалені на дереві та різноманітні поробки. Таланти маленьких учасників табору справді вразили усіх присутніх! Тож відзначили все це смачною піцою та солодкими призами.

 

 

 

  • Парафія "Матері Божої Неустанної Помочі"; "Веселі канікули з Богом"; табір

 

 

 

Так і промайнули шість днів нашого табору. Зі сміхом, радістю, новими знайомствами, друзями та знаннями. Говорити можна багато, але краще це побачити:

 

 

 

 

 

 

25.06.2022 р. Б.