У суботу, 18 березня, відбулося освячення дитячого центру “Ангелятко” при парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Запоріжжі. Чин освячення звершив владика Степан Меньок, екзарх Донецький.

 

Співслужили владиці Степану о. Роман Вовк, настоятель парафії, о. Ростислав Спринюк, о. Святослав Розлуцький, о. Ярослав Швачук та о. Владислав Ігнатюк. Свяченою водою окропили приміщення двоповерхового дерев’яного центру та усіх гостей: дорослих та малечу, які прийшли на відкриття.

 

Усі гуртки та дитячий міні-садок при парафії, які раніше проводилися в реколекційному центрі, відтепер будуть проводитися в новозбудованому дитячому центрі. Близько 150 дітей мають можливість розвиватися та розважатися завдяки цим гурткам. І надважливо, щоб усі умови були комфортними. Тому тепер у них є значно більше простору та спеціалізовані кімнати для занять, які обладнані всім необхідним.

 

Веселого настрою гостям додали розваги з аніматорами, танці, співи та міні-вистави, підготовлені нашими дітками. Також приготували і солодкий стіл з желе, печивом, чаєм та смаколиками, які принесли батьки на честь відкриття центру. Спільними зусиллями вдалося влаштувати справжнє свято для кожного: дорослих, дітей, гостей та адміністрації. Усмішки на обличчі та радість в душі були аж до кінця дня!

 

 

animators
animators-2
animators-3
animators-4
animators-5
animators-6
animators-7
animators-8
animators-9
animators-10
animators-11
animators-12
animators-13
animators-14
animators-15
animators-16
animators-17
animators-18
animators-19
animators-20
animators-21
animators-22
animators-23
animators-24
animators-25
animators-26
animators-27
animators-28
animators-29
animators-30
animators-31
animators-32
animators-33
animators-34
animators-35
animators-36
animators-37
animators-38
animators-39
animators-40
animators-41
animators-42
animators-43
animators-44
animators-45
animators-46
animators-47
animators-48
animators-49
animators-50
animators-51
animators-52
animators-53
animators-54
animators-55
animators-56
animators-57
previous arrow
next arrow
Shadow

 

 

Не було б і такої радості, без справжніх майстрів своєї справи, які збудували дерев’яний двоповерховий будинок під дитячий центр. Гуцули Петро Кутащук та Микола Зеленчук вдвох звели стіни і дах за рік. Однак через ворожі обстріли, будівництво на 7 місяців мусило припинитися, а згодом відновилося. Тож сам робочий час становив пів року.

 

В інтерв’ю Петро розповів, що почав кар’єру будівельника ще у 1984 році на Запоріжжі, Гуляйпільського району, куди поїхав після 8 класу і працював там 2 роки. Згодом почав їздити по всій Україні та закордон. “Немає такої області, що я не був. Всюди будував, в кожній області”. А найбільший проект, який втілив у життя – церква в Переяславі-Хмельницькому, у селі Чопілки. “Це є козацька церква Святого Миколая за яку Епіфаній нагородив орденом Святого Юрія Побідоносця. Побудували троє за 11 місяців. Найтяжче було робити дах”, – зізнається майстер.

 

Говорячи про специфіку матеріалу Петро зазначив, що важливим є підготовчий етап:

“Важливо коли дерево зрізане. Найліпше це в грудні і січні місяці. Ліс тоді білий, твердий і довго служить. Навіть наші діди, прадіди знали коли треба різати. Бо в червні ніхто для будови не зрізає, одразу короїди заводяться.

А для того, щоб дерево не покрутило його краще ставити сирим. Бо щоб зовсім не крутило – то іде канадська і фінська методика. Називається клеєний брус. А цільне дерево ліпше сире, воно має більшу щільність і під тиском його не покрутить, якщо ми говоримо про стіни. А ось на підлогу треба навпаки – суху”.

 

Серед переваг дерева в порівнянні з іншими матеріалами Петро виділив наступні: “Дерево тепліше: 10 см дерева заміняє 24 см цегли. Стійкість до землетрусів: двоповерховий дерев’яний будинок може витримати і до 9 балів Ріхтера. Натуральний матеріал, який має позитивний вплив на здоров’я.

 

Загалом дерево найкращий вибір для комфортного життя і самого процесу будівництва, що по собівартості однаковий з цегляним. Рекомендую!”

 

 

_DSC0857
_DSC0862
_DSC0873
_DSC0876
previous arrow
next arrow
Shadow

 

 

Щиро дякуємо нашим майстрам за якісну роботу! Нашим гостям та відвідувачам центру, що залишаєтеся з нами та довіряєте нам! А також всім працівникам, які забезпечують діяльність гуртків та допомагають дітям розвиватися навіть в такі тяжкі часи! А для всіх хто бажає долучитися до нас, нижче подаємо список гуртків, які ми маємо та контактні дані для запису та запитань:

 

 

 • Бойове мистецтво “УШУ”
 • Театральна студія
 • Англійська мова
 • Дитячий фітнес
 • Народні танці
 • Логопед
 • Школа джур
 • Школа вокалу
 • Недільна школа
 • Студія живопису
 • Підготовка до школи
 • Уроки гри на фортепіано
 • Фітнес для дорослих
 • Італійська мова для дорослих
 • Українська традиційна вишивка

 

 

 

Адреса: вул. А. Шептицького (Талаліхіна), 58

 

050-322-3207 Наталія      050-502-7730  Зіта

 

 

 

19.03.2023 р.Б.