Вихованці школи вокалу та гри на фортепіано перемогли у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Обдарованість року”!

3-4 лютого 2024 року відбувся двотуровий Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецв “Обдарованість року” в якому взяли участь вихованці школи вокалу та гри на фортепіано при парафії Матері Божої Неустанної Помочі.

 

 

За результатами конкурсу 1 місце здобула старша вокальна група “Пролісок” з піснею Л. Горової “Зима”, а також 1 місце здобув сольний номер на фортепіано Михайла Максименко з композицією К. Бадельта “Пірати Карибського моря”! Підготувала юних музикантів до конкурсу викладачка школи вокалу та гри на фортепіано Наталія Тарасівна Колотило.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щиро вітаємо наших талановитих дітей з новим досягненням та перемогою у Всеукраїнському конкурсі!

 

 

Нехай ця перемога не буде останньою. Нехай кожне наше старання приводить до заслужених нагород! Бажаю вам, мої дорогі діти, яскравих і позитивних емоцій! Ви – найкращі!“, – із вітальними словами коментує Наталя Колотило.

 

 

 

 

 

Інформаційна довідка про конкурс: фестиваль-конкурс проводився творчим проектом «Impressions AGENCY FEST», IFC (International Festival Community) та за підтримки Управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради. Першочергова мета конкурсу – підтримка миру та територіальної цілісності України, а також розвиток культури дитячої та юнацької творчості, відродження і збереження розвитку національних культур, формування високих морально-етичного і духовних якостей підростаючого покоління, активної життєвої позиції різноманітними засобами мистецтва. Тож частина коштів єдиного внеску учасників буде спрямована на гуманітарну допомогу. У складі журі понад 20 професійних діячів культури і мистецтва, продюсерських центрів, представників шоу-бізнесу та народних артистів, які оцінювали всі номери відповідно до їх жанрів та номінацій.

 

 

07.02.2024 р.Б.