У відеозверненні єпископ повідомив, що Донецький екзархат долучається до молитовних чувань за мир в Україні. Владика Степан запевнив, що треба не боятися, а уповати на Божу силу.

 

 

«Наш екзархат знаходиться на Східних теренах, найближче до кордону з Росією, але страху в нас немає. Ми розуміємо, що все є в руках Божих. Якщо будемо уповати на Бога – тоді все буде добре»,

 

 

підкреслив єпископ.

 

 

Архієрей також наголосив, що конфлікт, який може здаватись локальним, насправді може загрожувати безпеці всього світу: «Війна може перерости в світовий конфлікт і ми розуміємо, які наслідки будуть, якщо почнеться світова війна. Ніхто тоді переможцем не буде».

 

 

За словами екзарха, для миру не тільки в Україні, а й в усьому світі, нам потрібно віднайти Божу справедливість, Божу любов і Божу правду. Духовенство та миряни Донецького екзархату УГКЦ долучаться до всецерковної молитви за мир 26 січня 2022 року.

 

Нагадаємо, Святіший Отець Франциск проголосив 26 січня 2022 року Божого днем молитви за мир. Заклик Папи прозвучав в контексті ситуації навколо України. До молитви також закликав Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Предстоятель наголосив, що «молитва за мир сильніша за будь-яку зброю».  

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: ugcc.dn.ua